+420 222 516 437 Kontaktujte nás

Školní jídelna

Žáci naší školy mají možnost stravování ve školní jídelně ZŠ Žertotínova v 1. patře budovy školy.

Ke stravování se žák přhlásí vyplněnou přihláškou (Velikost: 215.14 kB)

Cena obědů pro žáky je 40 Kč. Obědy se platí měsíčně předem do 25. dne v měsíci.

Pokyny (Velikost: 189.48 kB) pro rodiče ohledně plateb (pozor, ještě se starou částkou obědů).

Bankovní účet školní jídelny: 230665219/0300, VS byl přidělen školní jídelnou a zaslán e-mailem, do poznámky uveďte ŠKOLA PROFIT + jméno žáka.

Objednávání/odhlašování obědů přes aplikaci Strava.cz

Vážení  strávníci,

v rámci zkvalitňování služeb jídelny je od ledna 2021 objednávání a odhlašování obědů přes internet.

Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli.  Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.

V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.

Na jídelníčku vždy najdete informaci o alergenech obsažených v konkrétních pokrmech.

Pro přidělení uživatelského jména a hesla se, prosím, zaregistrujte v kanceláři  školní jídelny.

Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android i iOS si můžete zdarma stáhnout na Google Play nebo v App Store, odkaz pro stažení najdete na https://www.strava.cz/Strava/Stravnik/Napoveda?napoveda=1;hl=cs

Leták na aplikaci strava.cz pro mobilní telefony ZDE (Velikost: 3.19 MB).

Leták s návodem na přihlašování a odhlašování ZDE (Velikost: 3.57 MB).

Odkaz na přihlášení najdete www.strava.cz. Kód pro naší jídelnu je 11100.

Hospodářka ŠJ Věra Strieglová

Úřední hodiny:

Pondělí 7:00 - 9:00 hod., 13:00 - 14:00 hod.

Úterý - pátek 7:00 - 9:00 hod.

Žáci přihlášeni do školní jídelny jsou povinni se seznámit s Vnitřním - provozním řádem školní jídelny (Velikost: 99.13 kB)

a vnitřním provozním řádem školní jídelny pro SOŠP Profit. (Velikost: 221.66 kB)

Jak to u nás chodí

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.